Μηχανογραφικό Δελτίο ΕΠΑ.Λ 2018

Μηχανογραφικό Δελτίο ΕΠΑ.Λ 2018

Από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι το μηχανογραφικό δελτίο για τους υποψηφίους Πανελλαδικών εξετάσεων ΕΠΑ.Λ έτους 2018 αναρτήθηκε στην επίσημη ιστοσελίδα του ΥΠ.Π.Ε.Θ. www.minedu.gov.gr στο σύνδεσμο ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 리포트디자이너.

Οι υποψήφιοι Πανελλαδικών εξετάσεων ΕΠΑ.Λ έτους 2018 και οι υποψήφιοι για το 10% χωρίς νέα εξέταση, μπορούν να μελετήσουν ή/ και να εκτυπώσουν το μηχανογραφικό δελτίο ΕΠΑ.Λ έτους 2018 경성대학교.

Το Μηχανογραφικό Δελτίο σε μορφή PDF

Τομείς και Ειδικότητες στα Επαγγελματικά Λύκεια (ΕΠΑ.Λ) όλης της χώρας

사무라이 쇼다운 다운로드

Τομείς και Ειδικότητες στα Επαγγελματικά Λύκεια (ΕΠΑ.Λ) όλης της χώρας

Δημοσιεύτηκαν στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως οι Τομείς και οι Ειδικότητες που θα λειτουργήσουν από το σχολικό έτος 2018-2019  για τα Επαγγελματικά Λύκεια (ΕΠΑ.Λ) της χώρας

Το ΦΕΚ σε μορφή pdf

Τομείς και ειδικότητες σε μορφή xls

당년정 다운로드 다운로드 임베디드 다운로드

Μηχανογραφικό δελτίο για τις πανελλαδικές εξετάσεις 2018

Από το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώνεται ότι τα μηχανογραφικά δελτία για τις πανελλαδικές εξετάσεις 2018 αναρτήθηκαν στην επίσημη ιστοσελίδα του ΥΠΠΕΘ www.minedu.gov.gr στο σύνδεσμο ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 윈도우 10 pe 다운로드.

Οι υποψήφιοι μπορούν να μελετήσουν ή/και να εκτυπώσουν το μηχανογραφικό δελτίο που τους ενδιαφέρει και συγκεκριμένα:

– το μηχανογραφικό δελτίο ΓΕΛ 2018 για τους υποψήφιους που συμμετέχουν στις φετινές Πανελλαδικές Εξετάσεις ΓΕΛ  (πατήστε εδώ) 메트로 2033.

– το μηχανογραφικό δελτίο ΓΕΛ 2018 μόνο για το 10% των θέσεων εισακτέων, χωρίς νέα εξέταση, για τους  υποψήφιους που συμμετείχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2017 ή 2016 με το Νέο σύστημα (πατήστε εδώ) 다운로드.

– το μηχανογραφικό δελτίο ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ (Ομάδας Β) 2018, μόνο για το 10% των θέσεων εισακτέων, χωρίς νέα εξέταση για τους  υποψήφιους που συμμετείχαν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2016 με το Παλαιό σύστημα (πατήστε εδώ) 안드로이드 8.0 오레오 다운로드.

Ενημέρωση προθεσμίας υποβολής δικαιολογητικών για την συμμετοχή υποψηφίων στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Αστυνομικών Σχολών 다운로드.

Σύμφωνα με την σχετική προκήρυξη του Αρχηγείου της Ελληνικής  Αστυνομίας η προθεσμία για την υποβολή των σχετικών δικαιολογητικών των υποψηφίων για τη συμμετοχή τους στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Αστυνομικών Σχολών λήγει στις 6 Ιουνίου 2018 και ώρα 15.00 Cvx download.

Η προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή ιδιωτών στις σχολές Αξιωματικών και Αστυφυλάκων με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων του ΥΠΠEΘ είναι αναρτημένη στο διαδίκτυο στην ιστοσελίδα της Ελληνικής Αστυνομίας: www.hellenicpolice.gr 다운로드.

Δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ τ.Β΄(1610/9-15-18) τροποποίηση της υπουργικής απόφασης για τις Πανελλαδικές εξετάσεις των ΕΠΑΛ

Δημοσιεύτηκε στο ΦΕΚ  τ.Β΄(1610/9-15-18) τροποποίηση της υπουργικής απόφασης για τις Πανελλαδικές εξετάσεις των ΕΠΑΛ

Το έγγραφο σε μορφή PDF

αποφασίζουμε:
1 다운로드. Στο τέλος του πίνακα της παρ. 4 του άρθρου 1 με τα
«ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ/-ΕΣ ΤΟΜΕΑ ΕΦΑΡΜΟΣ-
ΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΤΟΥ ν 골든나이츠. 4386/2016 (ΦΕΚ 83/Α ́) ΚΑΙ ΤΩΝ
ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΝ ΤΟΜΕΩΝ ΤΟΥ ν. 4186/2013 (ΦΕΚ 193/Α ́)»
προστίθεται: «Ειδικά και μόνον για το ακαδημαϊκό έτος
2018-2019, στον ανωτέρω πίνακα προστίθενται τα κά-
τωθι Τμήματα:
1 다운로드. ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙ-
ΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΠΑΝ 다운로드. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
2. ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩ-
ΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) – ΠΑΝ 다운로드. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ».
2. Στο τέλος του πίνακα των ΤΕΙ της παρ. 7 του άρθρου
1 με τα «ΤΜΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ/- ΕΣ ΤΟΜΕΑ ΝΑΥ-
ΤΙΛΙΑΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ν 윈도우 프리셀 다운로드. 4386/2016 (ΦΕΚ 83/
Α ́) ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΩΝ ΤΟΜΕΩΝ ΤΟΥ ν. 4186/2013
(ΦΕΚ 193/Α ́)», η ονομασία του Τμήματος «ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ

ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ TE (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥ-
ΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ TE – T.E.I 바보걸. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ» αντικαθίσταται
από την ορθή «ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ TE (ΖΑ-
ΚΥΝΘΟΣ) – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ –
TE – Τ.Ε.Ι 윈도우 thin pc 다운로드. ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ».
3. Στο τέλος της περίπτωσης Β της παραγράφου 1
του άρθρου 15 προστίθεται: «Οι ανωτέρω ρυθμίσεις
των συντελεστών βαρύτητας των μαθημάτων θα ισχύ-
σουν από το ακαδημαϊκό έτος 2019-2020 다운로드. Ειδικά για το
ακαδημαϊκό έτος 2018-2019, θα ισχύσουν και για την
Κοινή Ομάδα Σχολών του άρ 다운로드. 1 της παρούσας οι συ-
ντελεστές βαρύτητας των μαθημάτων της περίπτωσης
Α ως ανωτέρω.».
Η ισχύς της απόφασης αυτής αρχίζει από τη δημοσί-
ευσή της στην Εφημερίδα της Κυβερνήσεως.
Η απόφαση αυτή να δημοσιευθεί στην Εφημερίδα της
Κυβερνήσεως.
Μαρούσι, 3 Μαΐου 2018